Катерина Іщенко
Радник

Освіта

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана. Магістр права, випуск 2009 року

Інститут інтелектуальної власності Національного університету «Одеська юридична академія» в м. Києві. Магістр за спеціальністю «Інтелектуальна власність», випуск 2011 року

Досвід

Катерина практикує більше 11 років, а перші кроки у професії зробила під час практики у Вищому господарському суді України.

Маючи досвід представництва компаній у судах та державних органах, Катерина надає клієнтам практичні консультації щодо мінімізації ризиків ведення бізнесу в Україні. Документи «від Катерини» є зразком для молодших колег та прикладом якісної і зрозумілої поради з юридичного питання для клієнтів.

Юрист натхненно супроводжує проекти у інноваційних та креативних індустріях, пропонуючи рішення для юридичного оформлення нестандартних ситуацій. Поставка свиней чи перехід прав на сучасне програмне забезпечення, оптимізація персоналу у фармацевтичній компанії чи створення представництва іноземного авіаперевізника – всі питання отримують практичну відповідь завдяки майстерному використанню юридичних інструментів.

Натхненням Катерини є дизайн, реклама та комунікації, які вона допомагає вибудовувати збалансовано на межі між законом та креативом. Юрист вважає, що необхідним є формування правової культури у сфері створення і використання творів мистецтва й науки. Забезпечення юридичного мінімуму у стосунках творців та замовників надаватиме їм конкурентні переваги та впевненість у домовленостях.

Серед клієнтів – міжнародні авіакомпанії та фармацевтичні компанії, а також українські підприємства та бізнесмени, які працюють у сферах медицини, ІТ, промисловості.

Катерина підготувала значну кількість публікацій та коментарів у ЗМІ, які стосуються правового регулювання фармацевтики, комерційних та трудових відносин, авторського права та інших питань.

Основні практики та індустрії

Право інтелектуальної власності, ІТ та медіа, реклама і захист конкуренції, авіація, фармацевтика, трудове та корпоративне право.

Мови

Українська (рідна), англійська та російська (професійно)

Визнання та рекомендації

Міжнародне видання The Legal 500 у 2020 році врахувало роботу Катерини та відгуки клієнтів відразу у двох практиках – Інтелектуальній власності, а також Комерційному, Корпоративному праві та M&A. Видання рекомендувало її як ключового юриста у сфері практики інтелектуальної власності з глибоким досвідом в ІТ, авіації та фармацевтиці. Також згадані проекти юриста щодо реєстрації та ліквідації представництв іноземних компаній, структурування бізнесу.

Дослідження “Ukrainian law firms 2020. A handbook for foreign clients”, оцінюючи практики Транспорт, Фармацевтика та Охорона здоров’я, а також Інтелектуальна власність, відзначила роботу Катерини Іщенко над проектами у цих сферах.