Освіта

Національний університет «Києво-Могилянська академія». Магістр права, випуск 2006 року

Адвокат

Свідоцтво №1428 від 11.11.2008

Досвід

Андрій більше 17 років практикує право, з яких 14 років займається адвокатською діяльністю. Перший професійний досвід здобуто в якості юрисконсульта Могилянки ще під час навчання. У 2015 році заснував юридичну фірму «Анте», акумулювавши досвід роботи у командах кількох відомих юридичних фірм.

Серед клієнтів – міжнародні авіакомпанії та глобальні фармацевтичні компанії, а також відомі українські підприємства, посольства кількох країн, Офіс Ради Європи в Україні.

Брав участь у багатьох публічних судових процесах та справах:

– позови Києво-Могилянської академії до Міністерства освіти України щодо скорочення держзамовлення та заборони перехресного вступу до магістратури (2012-2013 роки);

– представництво провідної соціологічної служби у справі за позовом політичної партії про оскарження результатів соціологічних досліджень (2012 рік);

– представництво дочірньої компанії турецького авіаперевізника у серії судових справ щодо виходу на український ринок (2014-2015 роки);

– представництво відомої фармацевтичної компанії у судовій справі, яка визнавалась однією з топ-5 справ тиску на бізнес в Україні (2017-2019 роки);

– представництво судді – кандидата до Верховного Суду у справі про оскарження результатів конкурсу (2018 рік);

– захист благодійного фонду та його посадових осіб, який зібрав значні кошти для родин Небесної сотні та поранених під час Революції Гідності від необґрунтованих звинувачень та кримінальних проваджень (2014-2016 роки);

– представництво Голови правління ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» Зурабі Аласанії у справі про незаконність дострокового припинення трудового контракту та у кримінальному провадженні;

– правова допомога ТОВ «ДФУ Агро» щодо захисту прав на урожай (2019 рік);

– правова допомога родичам загиблих українських пасажирів рейсу PS752.

Основні практики та індустрії

Вирішення спорів, авіація, фармацевтика, корпоративні відносини, податки, комерція, міжнародне приватне право, антимонопольне право та захист конкуренції, трудове право, кримінальне право.

Мови

Українська (рідна), англійська та російська (професійно)

Публікації (сторінки автора, коментарі)

Forbes Ukraine

НВ

Європейська правда

Українська правда

Ліга

The Kyiv Independent

Громадське

Medium

Юридична практика

Dead lawyers society

Deutsche Welle

Forbes

Newsweek

The Washington Post

Radio Farda

Визнання та рекомендації

Юрист №1 в практиці транспорт – авіація за результатами дослідження “Ukrainian law firms. A handbook for foreign clients” у 2018-2021 роках.

Помітний практикуючий судовий юрист за результатами дослідження “Ukrainian law firms. A handbook for foreign clients” у 2018-2021 роках.

Помітний практикуючий юрист у фармацевтиці за результатами дослідження “Ukrainian law firms. A handbook for foreign clients” у 2019-2021 роках.

За результатами дослідження видання «Юридична газета. Вибір клієнта» Андрій входить до переліку кращих юристів України в авіації.

Андрія було включено у перелік «Юридична газета. Вибір клієнта – 100 найкращих юристів України».

Legal 500 EMEA 2014-2015, 2018 відзначало Андрія Гука як «яскравого професіонала», «висхідну зірку» практики вирішення спорів в Україні, який «має високий рівень знань» та «надає поради, які завжди корисні, ефективні та практичні».

Legal 500 EMEA 2019-2022 рекомендує Андрія Гука у судовій практиці, практиках трудового права та захисту конкуренції, зазначаючи, що Андрій «присвячує свій час, знання та досвід клієнту», «досвідчений та високопрофесійний судовий юрист, рівень залученості якого у справи клієнта є винятковим», «забезпечує рівень комунікації та підтримки за межами очікувань».