Постійні клієнти

Одним з форматів співпраці з Анте є щомісячна передплата певної кількості годин роботи юристів фірми, в залежності від потреб клієнта.

На початковому етапі ми вивчаємо діяльність та особливості бізнесу клієнта і налагоджуємо взаємодію, надаємо юридичні рекомендації щодо актуальних питань, а надалі нас залучають у складних чи виняткових ситуаціях чи за потреби участі у справі адвоката.

Ми надаємо правову допомогу так, щоб наші поради були зрозумілими і їх було легко застосовувати та реалізовувати в умовах конкретного бізнесу клієнта.

Взаємодія з працівниками клієнта будується таким чином, щоб поступово формувати навички використання правового інструментарію та максимально спростити і мінімізувати участь юристів у повсякденній роботі, залишаючись при цьому ефективними та результативними. Ми пропонуємо клієнтам розробку індивідуальних шаблонів документів, алгоритмів дій, інструкцій, які допомагають їм виконувати свою щоденну роботу з дотриманням закону та без залучення юристів у звичайних ситуаціях.

Ми пишаємось тим, що працюємо з багатьма нашими клієнтами протягом тривалого часу і є радниками, яким довіряють вирішення найскладніших і делікатних ситуацій.

Нашим клієнтам ми також із впевненістю рекомендуємо своїх партнерів – патентних повірених, спеціалістів із пошуку патентної інформації, бухгалтерів та аудиторів.