Катерина Іщенко
Радник

Освіта

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана. Магістр права, випуск 2009 року

Інститут інтелектуальної власності Національного університету «Одеська юридична академія» в м. Києві. Магістр за спеціальністю «Інтелектуальна власність», випуск 2011 року

Досвід

Катерина практикує більше 12 років, а перші кроки у професії зробила під час практики у Вищому господарському суді України.

Маючи досвід представництва компаній у судах та державних органах, Катерина надає клієнтам практичні консультації щодо мінімізації ризиків ведення бізнесу в Україні. Документи «від Катерини» є зразком для молодших колег та прикладом якісної і зрозумілої поради з юридичного питання для клієнтів.

Юрист натхненно супроводжує проекти у інноваційних та креативних індустріях, пропонуючи рішення для юридичного оформлення нестандартних ситуацій. Поставка свиней чи перехід прав на сучасне програмне забезпечення, оптимізація персоналу у фармацевтичній компанії чи створення представництва іноземного авіаперевізника – всі питання отримують практичну відповідь завдяки майстерному використанню юридичних інструментів.

Натхненням Катерини є дизайн, реклама та комунікації, які вона допомагає вибудовувати збалансовано на межі між законом та креативом. Юрист вважає, що необхідним є формування правової культури у сфері створення і використання творів мистецтва й науки. Забезпечення юридичного мінімуму у стосунках творців та замовників надаватиме їм конкурентні переваги та впевненість у домовленостях.

Серед клієнтів – міжнародні авіакомпанії та фармацевтичні компанії, а також українські підприємства та бізнесмени, які працюють у сферах медицини, ІТ, промисловості.

Катерина підготувала значну кількість публікацій та коментарів у ЗМІ, які стосуються правового регулювання фармацевтики, комерційних та трудових відносин, авторського права та інших питань.

Основні практики та індустрії

Право інтелектуальної власності, ІТ та медіа, реклама і захист конкуренції, авіація, фармацевтика, трудове та корпоративне право.

Мови

Українська (рідна), англійська та російська (професійно)

Публікації

Ліга

Deutsche Welle

24tv

РБК Україна

Interfax

Turprofi

Визнання та рекомендації

Міжнародне видання The Legal 500 у 2020-2022 роках врахувало роботу Катерини та відгуки клієнтів відразу у двох практиках – Інтелектуальній власності, а також Комерційному, Корпоративному праві та M&A. Видання рекомендувало її як ключового юриста у сфері практики інтелектуальної власності з глибоким досвідом в ІТ, авіації та фармацевтиці. Також згадані проекти юриста щодо реєстрації та ліквідації представництв іноземних компаній, структурування бізнесу.

Дослідження “Ukrainian law firms 2020-2021. A handbook for foreign clients”, оцінюючи практики Транспорт, Фармацевтика та Охорона здоров’я, а також Інтелектуальна власність, відзначила роботу Катерини Іщенко над проектами у цих сферах.