Хто ми є і що робимо

Анте – це команда незалежних та досвідчених правників, яка надає повний спектр правової допомоги з акцентом на вирішенні спорів, авіації та фармацевтиці.

Ми розробляємо  стратегії  та ведемо справи таким чином, щоб попередити будь-які складнощі у клієнта і щоб він був готовий до розвитку подій  ante factum – до того, як вони стануться. Коли ж складні ситуації виникають, підготовка ante bellum («до початку конфлікту») та наш досвід допомагають клієнту обрати найбільш оптимальне рішення.

Наше лого містить зображення коня на щиті, що символізує незалежність, свободу думки та «хід конем» – захист або напад за допомогою нестандартних та ефективних рішень.

Ми любимо свою роботу – будуємо взаємовигідні і тривалі відносини та пишаємося тим, що працюємо з Клієнтами як Партнерами багато років. Ми бережемо конфіденційність та практикуємо виключно правові методи.

Складні справи ми робимо простими для сприйняття. Наші поради клієнту легко застосовувати на практиці.

Ми фокусуємось на бізнесі клієнтів та не даємо теоретичних порад.

З нами Клієнт знатиме що робити і як діяти в правовому полі.

Анте входить до переліку топ-100 юридичних фірм України за результатами досліджень видань «Юридична практика» та «Юридична газета», зокрема, є визнаним лідером практик транспорт – авіація та фармацевтика.

Міжнародне авторитетне дослідження Legal 500 EMEA у 2019-2022 роках визнає Анте лідером одразу у п’яти практиках – судовій практиці, трудове право, корпоративне право та комерція, інтелектуальна власність та конкуренція і антимонопольне право.

Андрія Гука рекомендують як юриста №1 в авіації і помітного практикуючого юриста у судових спорах та фармацевтиці. Катерину Іщенко рекомендують у сфері інтелектуальної власності, фармацевтиці та медіа. Юрія Векленка відзначають у практиках корпоративного та трудового права. Марію Терещенко та Анну Іляшенко визнають помітними практиками в авіації.

Анте є постійним членом Американської торговельної палати в Україні (АСС).