Сучасні технології

Анте підтримує та надає правову допомогу низці перспективних проектів, пов’язаних з використанням та створенням сучасних та унікальних технологій.

Одним з таких проектів є створення програми (алгоритму) на базі аналізу штучним інтелектом бази даних зображень сітківки ока, яка здатна допомогти розпізнати хворобу. Правові аспекти такого проекту полягають у пошуку адекватного правового регулювання технології, яка водночас є і комп’ютерною програмою, і медичним виробом, і ноу-хау. Також потребують визначення легальні механізми використання персональних і медичних даних, їх деперсоналізація з урахуванням правового режиму багатьох країн, а також особливостей відносин між авторами ідеї та їх партнерами, розробниками та користувачами технології.

Стрімкий розвиток безпілотних технологій також вимагає пошуку ефективних правових рішень.  Анте є однією з небагатьох юридичних фірм в Україні, яка залучена до розробки державного регулювання у сфері безпілотних авіаційних систем. Маючи ґрунтовну експертизу у галузі пілотованої авіації ми сприяємо створенню сучасних та адекватних правил гри на ринку «безпілотників» в інтересах держави, виробників та користувачів  цих систем.