Авіація

Команда юристів Анте є однією з найбільш досвідчених та сфокусованих у сфері унікальної практики – авіаційного права.

Різноманітність та глибина експертизи підтримується та розвивається завдяки невпинній роботі з великим спектром клієнтів: юристи фірми надавали послуги понад тридцяти міжнародним та українським авіакомпаніям, багатьом турагентствам та туроператорам, аеропортам, компаніям наземного обслуговування, duty free операторам, агентам з вантажних повітряних перевезень, пасажирам.

Анте долучається до нормотворчої діяльності в сфері авіації та допомагає налагодити відносини з органами влади.

Практика поєднує консультування та ведення справ з будь-якого аспекту діяльності в авіації: вирішення спорів; антимонопольне, господарське, корпоративне, податкове та митне право; працевлаштування авіаційного персоналу; міжнародне право, міждержавні відносини та переговори; авіаційна безпека та регуляторні питання; кримінальні провадження, розслідування авіаційних подій; електронна комерція; інтелектуальна власність та промоційна діяльність; відносини з аеропортами, авіаційними органами влади різних країн; будівництво навколо аеропортів; використання безпілотної авіації та багато іншого.

Юристи фірми мають значний досвід правового супроводу специфічних авіаційних питань: укладення договорів SGHA, GSA, договорів interline та codeshare, договорів оренди з аеропортами, договорів мокрого та сухого лізингу, агентських договорів, договорів щодо групових бронювань та інших; консультування щодо взаємовідносин в IATA BSP, GDS, з питань уникнення подвійного оподаткування у сфері авіації, щодо дії міжурядових угод про міжнародне повітряне сполучення та галузевих міжнародних договорів і конвенцій; працевлаштування авіаційного персоналу; супровід вирішення спорів з пасажирами,  спорів з аеропортами та обслуговуючими компаніями тощо.

Фірма також надає юридичний супровід у регуляторній сфері стосовно сертифікації авіакомпаній та туроператорів, ліцензування агентств з продажу авіаквитків, отримання прав на експлуатацію повітряних ліній.

Анте визнано фірмою №1, а Андрія Гука кращим юристом в практиці транспорт – авіація за результатами дослідження видання “Ukrainian law firms 2018. A handbook for foreign clients”.

За результатами дослідження видання «Юридична газета» «Лідери ринку» та «Вибір клієнта» Анте та Андрій Гук входять до переліку кращих фірм та юристів в авіації кілька років поспіль.