Хто ми є і що робимо

Анте – це команда незалежних та досвідчених правників, яка надає повний спектр правової допомоги з акцентом на вирішенні спорів.

Ми розробляємо  стратегії  та ведемо справи таким чином, щоб попередити будь-які складнощі у клієнта і щоб він був готовий до розвитку подій  ante factum – до того, як вони стануться. Коли ж складні ситуації виникають, підготовка ante bellum («до початку конфлікту») та наш досвід допомагають клієнту обрати найбільш оптимальне рішення.

Наше лого містить зображення коня на щиті, що символізує незалежність, свободу думки та «хід конем» – захист або напад за допомогою нестандартних та ефективних рішень.

Ми любимо свою роботу – будуємо взаємовигідні і тривалі відносини та пишаємося тим, що працюємо з Клієнтами як Партнерами багато років. Ми бережемо конфіденційність та практикуємо виключно правові методи.

Складні справи ми робимо простими для сприйняття. Наші поради клієнту легко застосовувати на практиці.

Ми фокусуємось на бізнесі клієнтів та не даємо теоретичних порад.

З нами Клієнт знатиме що робити і як діяти в правовому полі.

Анте входить до переліку топ-100 юридичних фірм України за результатами досліджень видань «Юридична практика» та «Юридична газета», зокрема, є визнаним лідером практики транспорт – авіація. Міжнародне авторитетне видання Legal 500 EMEA рекомендує одразу трьох юристів Анте у практиці трудового права. Андрія Гука рекомендують як юриста №1 в авіації та помітного практикуючого судового юриста, Катерину Іщенко у сфері інтелектуальної власності та медіа, Романа Сторонського у корпоративному, кримінальному праві та судовій практиці

Анте є постійним членом Американської торговельної палати в Україні (АСС)